Kategórie

Zľavy

Všetky zľavy

Prevádzkareň

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanějšie produkty

Komínové vložky, nerezové komíny

Nerezové komíny a vložky najvyššej kvality

 

Komínové vložky a nerezové komíny za akčné ceny

Problémom opravy komínov sa zaoberáme denne, zkúsime vám poradit a zasvetit vás do problematiky vložkovania komínov, alebo stavby nového nerezového izolovaného komína.

Nerezové komínové vložky rozdelenie, komínové vložky sa vyrábajú ...

Výhody vyvložkovaného komínu, vyvložkovaný komín vám ušetrí peniaze ...

Ako vyvložkovať komín, vyložkovaný komín je vaša bezpečnosť ...

Oválné komínové vložky, oválné vložky su ideálné pre staršie komíny ...

Ohybná nerezová vložka do komína, flexi vložka do komína má tu výhodu, že ...

Chystáte sa opraviť váš nevyhovujúci komín a potrebujete poradiť ako vybrat tu správnu komínovú vložku, alebo uvažujete namiesto opravy sterého komína kúpiť nový nerezový izolovaný komin? Viac infrmácii nájdete v spodnej časti tejto stránky.

Nerezové komínové vložky najvyššej kvality s 10 ročnou zárukou, rozvoz po celom Slovensku, garantujeme kvalitu a prvotriedné materiály. Vhodné na drevo, uhlie, brikety a ďalšie paliva. Ak si neviete rady tak nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme s výberom správnej zostavy nerezových komínových vložiek.

Nerezové vložky do komína, ich cena je odpovedajúca hrúbke a kvalite použitých materiálov. Komínové vložky hrúbky 0,5 a 06 mm sú vhodné najme pre plyn. Vložky nerezové hrúbky 0,8 a 1,0 mm sa používaju ako najvhodnejšie pre pevné paliva ako je drevo alebo uhlie. Zvláštnú kategoriu tvoria žiaruvzdorné komínové vložky, ktoré su odolné  vysokým teplotám s nepretržitou prevádzkou.

Pri nákupe komínovej vložky je potreba si uvedomiť že pomerne malá úspora na hrúbke materiálu nám može znižiť životnost aj o niekoľko rokov. Preto je potreba zvážiť ako často budeme v spotrebiči kúriť a podľa toho vybrať aj typ komínovéj vložky.

Na týchto stránkách vám ponúkame prvotriedne komínové vložky za velmi prijateľné ceny, v prípade nákupu je potrebné sa zamerať aj na dalšie údaje, ktoré u mnohých predajcov chýbajú, ako je akosť použitého materiálu alebo či výrobok obsahuje aj certifikát na daný typ paliva. Tieto informácie niektorý predajci neposkytujú a zodpovednosť pri následnej kúpe potom padá na zákazníka


..